Studijní oddělení je přestěhováno do místnosti A4/206

Na začátku ledna 2013 byla zahájena rekonstrukce výškové budovy FSI VUT v Brně. Práce si žádají přemístění děkanátu, studijního oddělení a bufetu.

Budova fakulty se dočká nového opláštění. Součástí zakázky za téměř 180 milionů korun jsou i další rekonstrukce ve čtyřiasedmdesát metrů vysoké budově.

Přípravné práce byly zahájeny v prosinci, do 4. února byly uvolněny první tři patra. Rekonstrukce probíhá za provozu. Při opravách se přemístí děkanát, studijní oddělení a bufet. Provoz pobočky České spořitelny a prodejny skript bude zajištěný v přízemí. Vznikne nová vrátnice, rekonstrukcí projde vstupní hala.

Budova fakulty začala vznikat v roce 1975, dokončili ji o deset let později. Nejvyšší v Brně byla do jara loňského roku, kdy byl dostavěn Spielberk Tower Bs pětaosmdesáti metry.

Kateřina Růžičková, 7. 2. 2013