Studenti se vrátili s formulí. Sedmí

27.8.2014 Vyškovský deník str. 4 Blanenské léto (von)

Brno – Pod stupni vítězů skončili studenti Vysokého učení technického v Brně, kteří se předevčírem vrátili z posledního ze tří mezinárodních závodů formulí. Pětatřicetičlenný tým studentů fakulty strojního inženýrství pracoval na formuli Dragon 4 ve svém volném čase. V nedělním vytrvalostním závodě v maďarském Györu skončili na pátém místě. Celkově byli v těchto závodech sedmí. Soutěžili přitom v konkurenci víc než sedmdesáti dalších týmů. „Máme obrovskou radost, že jsme dojeli do cíle. Chyběl jen skutečně maličký krůček na vytoužené stupně vítězů, ale s výsledkem jsme i tak velmi spokojení. Naše auto jelo skvěle a dosahuje kvalit světové špičky,“ poznamenal vedoucí týmu studentů David Hodas.

Kateřina Růžičková, 28. 8. 2014