Veletrh vzdělávání Gaudeamus Brno 2015

Fakulta strojního inženýrství VUT v Brně se ve dnech 3.- 6.11.2015 prezentovala na XXII. ročníku Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání GAUDEAMUS BRNO 2015.

Stánek FSI byl součástí expozice VUT, která získala v konkurenci 105 vystavovatelů stříbrnou medaili.

Expozice hodnotili sami studenti, kteří ocenili nejen podobu stánku VUT, ale i komunikaci se studenty a interaktivní exponáty. Mezi interaktivními exponáty, kterými se FSI prezentovala, byly:

• Simulátor studentské formule
  • Power wall (mobilní stereoskopická stěna)
  • Modely z Mechatronické laboratoře FSI (MechLab)

O studium na FSI byl mezi návštěvníky velký zájem. Zajímali se o informace týkající se přijímacího řízení, vlastního studia, studijních zahraničních pobytů, studentského života, ale i o účast ve studentských projektech, jakým je např. Projekt studentské formule.

Foto: doc. Hammer, tým TU Brno Racing

Kateřina Růžičková, 9. 11. 2015