BOSCH DAY 2016 – Den společnosti Bosch Diesel s.r.o. na FSI

Ústav automobilního a dopravního inženýrství společně s průmyslovým partnerem BOSCH DIESEL s.r.o. Jihlava a studentským týmem Formule Student TU Brno Racing připravili pro studenty Fakulty strojního inženýrství VUT v Brně druhý ročník BOSCH DAY na FSI.

V letošním roce se za velkého zájmu ze strany studentů FSI akce uskutečnila 9. listopadu.

Součástí programu, který probíhal v aule Q a jejím předsálí, bylo představení společnosti Bosch Diesel s.r.o., odborné přednášky (např. Technologie výroby dílů pro speciální stroje, Kvalita v automobilovém průmyslu, Industry 4.0. ) a také seznámení studentů s možnostmi spolupráce a konkrétními pracovními nabídkami.

Pro studenty byla připravena i soutěž o zajímavé ceny, včetně 5 iPadů.

Jméno Bosch je ekvivalentem pro kvalitu a inovaci. Skupina podniků Bosch je, mimo jiné, největším subdodavatelem v oblasti automobilového průmyslu na světě a je zastoupena ve více než 60 zemích světa, kde zaměstnává přibližně 375 000 pracovníků.

Společnost BOSCH DIESEL s.r.o. Jihlava patří k nejvýznamnějším průmyslovým partnerům Fakulty strojního inženýrství VUT v Brně.

Fotogalerie BOSCH DAY 2016

Kateřina Růžičková, 16. 11. 2016