Autodesk Academia Design 2017

IT CAD | 20.3.2017 | Rubrika: Projekty/strategie/společnost | Strana: 6 |

Společnost Computer Agency zve zájemce na letošní 23. ročník soutěže pro studenty a pedagogy středních a vysokých škol České a Slovenské republiky - „Autodesk Academia Design“. Soutěž se uskuteční ve dnech 24.-25. 3. 2017 ve spolupráci s Ústavem konstruování Fakulty strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně. Soutěžní kategorie se kromě tradičních (AutoCAD - 2D modelování, Inventor - 3D modelování, Inventor 3D modelování pro pedagogy) rozrostou o jednu novou. Studenti v ní budou v týmech soutěžit při řešení praktického úkolu, který budou muset nejen softwarově zpracovat, ale za pomoci 3D tisku i fyzicky zrealizovat. Součástí programu budou doprovodné akce - prohlídka laboratoří na VUT, ukázka stavby studentské formule a další. Do soutěže se přihlaste co nejdříve, nejpozději však do 13. března 2017.

Kateřina Růžičková, 22. 3. 2017