Den sportu 2018 přinesl FSI pohár rektora

Ve středu 16. května se konal každoroční Den sportu na VUT. Na tento den byl vyhlášen rektorský den a všichni studenti i zaměstnanci VUT měli možnost zapojit se do některé z akcí, které připravilo Centrum sportovních aktivit VUT v Brně.

Jednalo se o aktivity kolektivní i individuálních, soutěžní i pohodové, zážitkové i odpočinkové. Celkem se odehrálo 12 sportovních turnajů. Studenti i zaměstnanci si mohli vyzkoušet např. badminton, crossminton, dodgeball, jugger, florbal, veslování...

Vlastní aktivity organizovaly také jednotlivé fakulty. Za FSI připravilo procházku Mariánským údolím studijní oddělení.

Fakulta strojního inženýrství se stala vítězem třetího ročníku soutěže o putovní pohár rektora, protože získala nejvíce bodů za sportující studenty i zaměstnance. Za tři roky konání této soutěže získala fakulta pohár již podruhé.

Centrum sportovních aktivit VUT vypisuje také tradiční fotosoutěž. Své snímky můžete hlásit do soutěže Sport na VUT až do konce října. Více podrobnosti najdete zde.

Fotogalerie - procházka Mariánským údolím

Kateřina Růžičková, 30. 5. 2018