E-knihy z Cambridge University Press zaměřené na Engineering

Máte rádi e-knihy? Který titul je na naší fakultě nejoblíbenější? Vydavatelství Cambridge University Press zpřístupnilo v červnu 2018 pro Fakultu strojního inženýrství e-knihy z oblasti Engineering. Během prázdnin jsme zaznamenali 3690 přístupů. Nejčtenější knihou byla Optical Measurements for Scientists and Engineers: A Practical Guide, následovaná tituly Phase Transitions in Materials a Engineering Tribology. Ze statistik dále vyplývá, že alespoň jednou bylo dosud otevřeno 209 knih. Sada Engineering obsahuje k dnešnímu dni 1230 titulů. Tisíc e-knih tedy zatím čeká na svého prvního čtenáře.

Kolekce je pro fakultu k dispozici do 31. 5. 2019. Tituly s největším počtem přístupů zůstanou po uvedeném datu přístupné trvale. Čtěte, než bude kompletní přístup ukončen, čtením současně hlasujete pro oblíbenou knihu.

K e-bookům Cambridge University Press se uživatel přihlášený do sítě VUT dostane přes stránky knihovny FSI, přes vyhledávač Primo, nebo přes následující odkaz www.cambridge.org/core/what-we-publish/books a dále přes banner s textem: "View a list of all e-books you have access to here".

Oldřiška Šepelová, 6. 9. 2018