GAUDEAMUS BRNO 2018

Ve dnech 23.10. – 26.10. 2018 se na BVV konal XXV. ročník evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání GAUDEAMUS BRNO 2018.

FAKULTA STROJNÍHO INŽENÝRSTVÍ VUT V BRNĚ se na veletrhu Gaudeamus prezentovala společně s ostatními fakultami Vysokého učení technického v Brně.

FOTO: archiv VUT

Zájemci o studium získali na stánku FSI VUT informace týkající se přijímacího řízení, studia i studentského života. Mohli si vyzkoušet simulátor studentské formule i prozkoumat robotické modely z Mechatronické laboratoře FSI (MechLab).

FOTO: archiv VUT

Na veletrhu Gaudeamus Fakulta strojního inženýrství představila také soutěže určené pro týmy středoškolských studentů Roboti@FSI a Wings of future. Vítězné týmy se kromě věcných cen mohou těšit také na prominutí přijímacích zkoušek na všechny bakalářské obory nabízené fakultou!

FOTO: archiv VUT

Další informace o veletrhu naleznete zde.

Kateřina Růžičková, 28. 10. 2018