Diskuze s ředitelkou KaM Dagmar Vlčkovou

Na říjnovém zasedání Akademického senátu FSI proběhla diskuze s ředitelskou KaM o kvalitě stravování v menzách FSI. Před zasedáním měli zaměstnanci i studenti možnost zaslat své dotazy či připomínky.

Ty se nejčastěji týkaly těchto témat: ekologie (plastové kelímky), převládající nabídka kuřecího masa, čistota, nabídka pro vegetariány, bezlepkové jídlo, kvalita a množství jídla, výběr a cena jídla.

Na základě diskuze bylo od listopadu zavedeno v menzách FSI MENU, které obsahuje jeden druh hlavního jídla s přílohou a polévkou. Cena pro studenty je 59,- Kč, pro zaměstnance je 43,- Kč a pro externího strávníka je 78,- Kč.

Byly umístěny koše na plast i papír a od 1. 1. 2019 se v menzách VUT začnou používat kelímky z ekologického plastu a později i papírové.

Přepis celé diskuze

Kateřina Růžičková, 27. 11. 2018