VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE NA PODPORU PROJEKTŮ SPECIFICKÉHO VYSOKOŠKOLSKÉHO VÝZKUMU NA VUT PRO ROK 2019

Soutěžní lhůta začíná dnem 17. 12. 2018 a končí dnem 11. 2. 2019 pro standardní projekty a juniorské projekty, pro mezifakultní juniorské projekty končí lhůta 3. 2. 2019

Hodnocení návrhů projektů začíná 12. 2. 2019 a bude ukončeno 28. 2. 2019. Datum zahájení řešení projektů je 1. 3. 2019.

Přihláška projektu se podává výhradně elektronicky v informačním systému VUT vyplněním formulářů projektu na záložce „Specifický vysokoškolský výzkum“.

Navrhovatelé mohou být doktorští studenti (juniorský projekt) nebo vědeckopedagogičtí pracovníci (standardní projekt). Dalšími spoluřešiteli mohou být studenti doktorských a magisterských studijních programů a akademičtí, a vědečtí a výzkumní pracovníci.

Každý student může navrhovat a řešit současně pouze 2 projekty (na pozici řešitel, spoluřešitel, navrhovatel, spolunavrhovatel).

Detailnější informace o podmínkách naleznete ve Směrnici č. 12/2018 na stránkách VUT po přihlášení, nebo v

Herodis-Interní informace-projekty

pod nadpisem

Specifický výzkum a Fond vědy (vnitřní soutěž) .

Ivana Lipenská, 4. 1. 2019