Den firem na FSI

14. března 2013 se na Fakultě strojního inženýrství VUT v Brně uskuteční setkání zástupců českých firem nejen se studenty, ale i s vedením univerzity a fakulty. V prostorách fakulty proběhne souběžně Den firem na FSI a Akademicko-průmyslové fórum na FSI.

Den firem na FSI se uskuteční na fakultě tento rok již popatnácté. Tradičně je pořádán pro studenty, pedagogy a budoucí absolventy. Se svými pracovními nabídkami, možnostmi stáží a spolupráce se zde představí více než třicet předních průmyslových podniků. Cílem setkání je navázání kontaktů studentů se svými budoucími zaměstnavateli. Společnosti a průmyslové podniky budou mít možnost oslovit studenty a připravit je na úspěšné přijímací řízení.

I přes probíhající rekonstrukci výškové budovy fakulty se Den firem na FSI uskuteční přímo v prostorách fakulty, tedy na adrese Technická 2, Brno, v budově A5, 2.podlaží, od 10:00 do 15:00. Očekávaná návštěvnos:t cca 1.000 studentů.

Neméně významnou akcí je Akademicko-průmyslové fórum na FSI (zkr. APF 2013), konference pořádaná Fakultou strojního inženýrství VUT v Brně pod záštitou rektora VUT v Brně prof. Ing. Karla Raise, CSc., MBA, dr. h. c. a děkana FSI VUT v Brně prof. RNDr. Miroslava Doupovce, CSc.

Konference je zaměřena na formulaci témat aplikovaného výzkumu a vývoje v oblasti konkurence-schopného strojírenství a souvisejících oborů či odvětví a na formulaci témat výchovy vysoce specializovaných odborníků pro potřeby průmyslu, zejména ve všech jeho oblastech, které tíží naše podnikatele. APF 2013 se zúčastní vedení univerzity a fakulty a ředitelé a manažeři průmyslových podniků.

Místem konání APF 2013 je budova D5 FSI VUT v Brně, Technická 2. Jedná se o centrální budovu NETME Centre slavnostně otevřenou v září 2012. Čas konání je od 9:30 do 18:00.

Kontakty:

Den firem na FSI:
Ing. Milena Reinsch-Staffová
Technická 2, 616 69 Brno
e-mail: staffova@fme.vutbr.cz

Akademicko-průmyslové fórum na FSI:
Mgr. Andrea Nogová
Technická 2, 616 69 Brno